fbpx

תכנון ועיצוב פנים בשיפוץ או בנייה

מיועד לאלה מכם המשפצים או בונים את ביתם.
מוצר שלם הכולל תחתיו תכנון וחלוקת המרחב הפנימי, הפקת תוכניות עבודה מפורטות לקבלנים ובעלי המקצוע, בחירת חומרי גמר וסטיילינג סופי לבית.
תהליך ליווי מקיף ומלא לאורך תחנות הפרויקט השונות תוך הקפדה על שפה עיצובית מגובשת, איכות עבודה גבוהה וטביעת יד ייחודית והרמונית.

מיועד לאלה מכם המשפצים את ביתם, בונים בית פרטי או רכשו דירת קבלן.
תהליך מקיף בו נעבור יחד בכל אחת מתחנות הפרויקט השונות; החל משלב תכנון וחלוקת המרחב הפנימי, הפקת תוכניות עבודה מפורטות לקבלנים ובעלי המקצוע, 

נבנה תקציב ונגדיר את הכיוון העיצובי שינחה אותנו בהמשך התהליך. 
בירור והגדרה של פרמטרים אלה- יבטיחו שהתוצאה הסופית תשקף את האופי וההווי המשפחתי שברצונכם ליצור בביתכם החדש.

הקליק/י על התמונות וקרא/י עוד על השירותים ועל תהליך העבודה עימי

הקליק/י על הכיתוב וקרא/י עוד על השירותים ועל תהליך העבודה עימי

1

מסלולי ליווי

פגישות ממוקדות לפי שעה בה אתן מענה לשאלות או התלבטויות העומדות בפניכם בנושא שינויים אותם תרצו לבצע בבית או הבנת אפשרויות התכנון לפני שיפוץ עתידי או רכישת דירה. בסיום פגישת היעוץ תקבלו מידע וכלים להמשך התנהלות עצמאית.

פגישת יעוץ תכנוני לפני רכישה או שיפוץ

פגישת יעוץ ממוקדת לאלו המעוניינים בחוות דעת מקצועית לפני רכישה או שיפוץ ביתם. לאן כדאי להזיז את המטבח? היכן נכון למקם את שרותי האורחים? כיצד ניתן להרחיב את שטחי האחסון? וכו'.
בפגישה זו נעבור יחד על התוכניות הקיימות ואציג בפניכם אפשרויות תכנוניות פוטנציאליות למיקסום השטח הקיים של הנכס, יחד עם הערכה תקציבית לשינויים המוצעים.

פגישת יעוץ עיצובי לאזור נבחר בביתכם

פגישת יעוץ בביתכם בה נעבור יחד באזורי הבית בהם תרצו ליצור שינוי, דיוק או הכוונה עיצובית ובסופה תצאו עם רשימת הנחיות, ספקים מומלצים וטיפים להמשך תהליך עצמאי.
נבחן אפשרויות שונות להעמדת הריהוט בחלל, נחליט על סקאלה צבעונית מנחה, הוספת טקסטיל, גופי תאורה ואבזור מתאים.

יעוץ עיצובי הכולל ימי רכישות לבחירת סטיילינג

מיועד לאלה מכם הרוצים שינוי ועיצוב חדש בביתם, אך מרגישים מבולבלים אל מול השפע ומבחר הסגנונות המוצע בחנויות וצריכים הכוונה ודיוק בבחירת הפריטים  הנכונים בכדי שהתוצאה הסופית תהיה מגובשת ואסתטית. 
נעבור יחד באזורי הבית בהם תרצו ליצור שינוי. נבין את הרצונות והצרכים הפונקציונליים.
במהלך הפגישה נבחן אפשרויות העמדת ריהוט חדשות. נתייחס להיבטים של נוחות, אחסון, צבעים וחומרים התואמים את המראה רצוי. נבנה רשימה של פריטים אותם תרצו לרכוש במרוכז, כולל מידות וגבהים רלוונטיים.
בשלב הבא- ניפגש ליום רכישות ממוקד בו נבחר יחד את הפריטים שהוגדרו על ידינו בפגישת הייעוץ. אכוון אתכם בבחירת הרהיטים הנכונים עבורכם, אביזרים, צבעים ומידות נכונות לתוצאה מגובשת והרמונית בבית. 

1

היכרות ופרוגרמה

צעד ראשון וחשוב בתהליך הוא ההיכרות עמכם ועם הצרכים בביתכם. הגדרת הרצונות והצרכים מהתכנון שבדרך נעשית באמצעות שאלון מקיף עליו אנו עוברים יחד ובוחן מהם הרצונות שלכם מביתכם החדש, מהי ההתנהלות היום יומית שלכם וההרגלים הקיימים. נבנה תקציב ונגדיר את הכיוון העיצובי שינחה אותנו בהמשך התהליך. בירור והגדרה של פרמטרים אלה- יבטיחו שהתוצאה הסופית תשקף את האופי וההווי המשפחתי שברצונכם ליצור בבית.

2

תכנון ראשוני

אותו הבית- עם כמה אפשרויות תכנון שונות. לאחר ביצוע מדידה של הבית, נערוך פגישה בה אציג מספר אופציות תכנוניות הכוללות את הצרכים שהגדרנו מראש; בתוכניות אלה תבוא לידי ביטוי חלוקת החלל החדשה יחד עם מערך הריהוט לכל אזור; מיקום המטבח וחדרי הרחצה, פירוט אזורי האחסון וכו'. בתוך אפשרויות אלה- נבחר את האופציה המועדפת והמתאימה ביותר. אותה נדייק ונעבד בהמשך לכדי תוכניות סופיות לביצוע.

3

הדמיות

כחלק מליווי תהליך התכנון ולטובת אלה מכם המרגישים צורך בהמחשה ויזואלית יותר- אני מציעה הדמיה תלת ממדית המאפשרת טיול וירטואלי בבית העתידי שלכם. ההדמיה נבנית עם סיום ואישור התוכנית האדריכלית ותאפשר לכם הצצה כיצד תראה התוצאה הסופית בהיבטים של פרופורציות בחלוקת החללים בבית, התנועה בו ואף תשקף את הסגנון העיצובי והצבעים שבחרנו.

נגן וידאו

4

תכניות עבודה לקבלן ומכרזים

לאחר שגיבשנו החלטה סופית לגבי התוכנית הנבחרת- אני ניגשת לעבוד על סט תוכניות עבודה לקבלני הביצוע.
הוראות עבודה לביצועו של הקבלן, החשמלאי, איש האלומיניום וכו'. כאן באה לידי ביטוי המקצועיות שלי והירידה לפרטים הקטנים בכדי שהביצוע יהיה מדויק וברור. בסיומו של שלב זה- אני מוציאה מפרט כמויות קבלני הממפה את העבודה הנדרשת לפי נושאים ומאפשר מכרז נכון ומדויק בין בעלי המקצוע השונים.

5

רכישות, תקציב וזמנים

בד בבד, תוך כדי הכנת תוכניות העבודה- נצא לסבבי רכישות ממוקדים ומרוכזים בהם נבחר את חומרי הגמר: בחירת פרקט, ריצוף וחיפוי קיר, כלים סניטרים, דלתות, גופי תאורה ועוד. ההיצע הקיים הינו עצום ומגוון. על כן, טרם סבבי הרכישות המשותפים- אכין תכנון מקדים של הכמויות הנדרשות ואבחר מראש את הספקים הרלוונטים התואמים לסגנון העיצובי של הבית. באופן זה הרכישות הינן ממוקדות, מדויקות ואף חסכוניות בעלויות ובזמן.

6

תכנון מטבח מלא ופריסות קרמיקה

כחלק מבחירת חומרי הגמר, אתכנן את המטבח על כל פרטיו; תכנית נגרות מפורטת הכוללת את חלוקת הארונות והמגירות, חומרי גמר וצבע, בהתאמה עם תשתיות נוספות כגון חשמל, אינסטלציה, משטח שיש ותאורה.
אותו תכנון מדוקדק- יבוא לידי ביטוי בפריסות קרמיקה במקלחות. לאחר בחירת הקרמיקה והריצופים- אכין תוכניות עבודה מפורטות לחדרי הרחצה וכן תוכניות נגרות לארונות אמבטיה ושטחי אחסון נוספים לפי צורך.

7

תכניות נגרות בהתאמה אישית

האם יש צורך בחדר ארונות לפי מידה? ספרייה הממוקמת בנישה? פריט ריהוט מקורי שתמיד רציתם?
פריט נגרות המותאם במיוחד לביתכם  יהווה תוספת מקורית ובעלת אופי ייחודי מחד וכן פתרון פונקציונאלי לאילוצי השטח מאידך.
תוכניות הנגרות כוללות מפרט טכני מלא, אותו נשלח למספר ספקים לצורך קבלת הצעות מחיר.

8

סטיילינג והלבשת הבית

לפני שנצא לרכוש רהיטים לבית- אבנה לוחות אוירה המגדירים את הסגנון העיצובי אותו נרצה לקבל בכל חדר. באופן זה נהיה ממוקדים ונחסוך זמן שיטוט בחנויות ובלבול אל מול ההיצע האינסופי הקיים. נדע מראש לאיזה חנויות לגשת ומה קונים היכן. בכך נבטיח כי המראה הסופי יהיה מגובש ותואם. רהיטים, תמונות, פריטי נוי וטקסטיל- בחירה נכונה בין כל אלה יתנו את האופי והייחודיות בביתכם. נתאים ונדייק את השילובים שלנו לכדי תמונה שלמה והרמונית.

9

ליווי בשטח העת השיפוץ/בנייה

התנהלות שוטפת מול הקבלן, פגישות בשטח עם אנשי המקצוע לפי צורך. ליווי בעת העבודה ובדיקת התאמה לתכנון.

10

הכוונה ואבזור סופי בבית

עם סיומו של התהליך והגעת הרהיטים – אכוון אתכם בסידור ואבזור פריטי העיצוב בבית.